YORGAN YIKAMA

YORGAN YIKAMA

 

Yorgan yıkama konusunda dikkatli ve oldukça titiz davranmamız gerekir. Yorgan yıkama kalite ve deneyim gerektiren bir iştir. Yılların vermiş olduğu tecrübemizle ve deneyimli kadromuzla sizlere profesyonel hizmet vermekteyiz. Yorgan yıkama konusunda kesinlikle profesyonel destek almamız gerekmektedir.

 

Yorgan yıkama işlemi için evimizde kullanmış olduğumuz çamaşır yıkama makinelerinin, daha büyüğü olan özel yıkama makineleri kullanılmaktadır. Yorgan temizleme işlemi ilk olarak üzerinde çıkarılması zor lekeler var ise, leke çıkarma işlemi özel işlem uygulanır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır. Yıkanan yorganların kurutulma aşaması çok önemlidir. Yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyafta olsa yünde olsa az bir nem ciddi problemler olacaktır. Bundan dolayı yorganlarımız tam anlamıyla kuruduktan sonra ambalajlanarak adresine teslim edilir.

 

Yorgan yıkama işleminde yün yorgan, pamuk yorgan, saten yorgan, vb yorgan çeşitleri yer almaktadır. Ayrı ayrı yıkama teknikleri kullanılarak yıkanmaktadır. Yorgan ve battaniyeler makinelerde tek tarafa doğru sıkılma işlemi yapıldığından, yorganda ve battaniyelerde bozulma ve kırışma gibi sorunlar olmamaktadır. Bunun yanı sıra dikkat edilen diğer konuda yorganlar tek tek yıkanmaktadır. Yani müşterimizin yorganı diğer müşterinin yorganıyla aynı anda yıkanmamaktadır. Bizin için insan sağlığı ön planda olmaktadır. Teknolojik makinelerimiz ve kimyasal madde içermeyen şampuanlarla hizmet vermekteyiz. Ev ve yurtlara, otellere, hastanelere vb mekanlara da hizmet vermekteyiz.

PARILTI HALI YIKAMA

KİRAZPINAR MAH. KÜMEEVLER NO:105 GEBZE/KOCAELİ

02626446017

pariltihali@gmail.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirCall Now Button
1
merhaba.
Powered by